Kasabalı Araç Üstü Ekipmanları

1985 yılında Kasabalı Karasör ve Damper Yan Sanayi adıyla kurulan firmamız; ahşap kasa, damper, dorse gibi araç üstü ekipmanlarına yedek parça imalatıyla sektöre giriş yapmıştır.

Her geçen gün ürün portföyünü genişleterek Ege bölgesinde tek imalatçı olma farkıyla tüm Türkiye’nin sektördeki  tedarikçisi olmuştur.

2003 yılında babadan oğula devrolan şirketimiz çöp araçları, itfaiye, treyler vb. üstyapı firmalarının da ihtiyacı olan yedek parça imalatlarına başlayıp, uzman Ar-Ge kadrosuyla sektörün ihtiyaçlarına günümüz çağının teknolojisiyle çözüm olmaktadır.

Gelişen teknolojiye ayak uyduran, yeniliklere ve farklı çözümlere odaklanan, ekip ruhuyla çalışan kadromuz ufkunu her geçen gün genişletmektedir.

Çağımızın gerektirdiği şekilde; iş güvenliği kanunlarına uyum çerçevesinde büyüyen makina parkurumuzla Turgutlu Küçük Sanayi Sitesinde 1200m² kapalı alanda imalatımız ve hizmetlerimiz devam etmektedir.

Şirketimiz bünyesinde CNC tezgahları, CNC Dik İşlem Merkezi, Hidrolik ve Eksantrik Presler, Kaynak Makinaları, Puntalama Makinaları, Kumlama Tezgahı, Taşlama Makinaları vb. makinalarımızla sektörün ihtiyaçlarına çözüm olmaktayız.

 

2015 yılı itibariyle Kasabalı Araç Üstü Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ünvanıyla sektörün ihtiyaçlarını karşılamaya ve yenilikçi çözümlerimize devam etmekteyiz.